14 marca 2008
Fotki na jubileusz

Uwaga fotograficy amatorzy! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym z okazji 45. jubileuszu powstania jeziora Zegrzyńskiego.

Starosta Legionowski ogłasza konkurs fotograficzny "ZNANE i NIEZNANE JEZIORO ZEGRZYŃSKIE”
45 – lat Jeziora
.

Jego celem jest promowanie „perły” powiatu legionowskiego jakim jest jezioro Zegrzyńskie. Fotografie powinny przedstawiać krajobrazy, faunę, florę, zabytki oraz ciekawe miejsca bezpośrednio związane z akwenem.

W konkursie mogą wziąć udział fotograficy amatorzy, z wyłączeniem pracowników Starostwa Powiatowego w Legionowie, członków Jury oraz ich najbliższych rodzin. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.

Aby zgłosić swoje prace na konkurs wystarczy wysłać je wraz wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres:

Starostwo Powiatowe w Legionowie
Referat Zarządzania Środowiskiem
ul. Sikorskiego 11
05 - 119 Legionowo

z dopiskiem "Znane i Nieznane Jezioro Zegrzyńskie" do dnia 15 maja 2008 r. - data wpływu w Starostwie (na koszt wysyłającego).

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową do pobrania: