4 marca 2008
Zapraszamy po kalendarz!

Zapraszamy osoby, zainteresowane otrzymaniem powiatowego kalendarza na 2008 rok. Zostało go jeszcze tylko 20 sztuk.

Powiat Legionowski - historia zatrzymana w obiektywie
Kalendarz powiatu legionowskiego na 2008 rok cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Po raz pierwszy w historii powiatu wydaliśmy bowiem kalendarz historyczny, który może pełnić nie tylko funkcje użytkowe, ale również być ozdobą.

Ponieważ mamy jeszcze 20 egzemlarzy kalendarza, osoby zainteresowane jego otrzymaniem zapraszamy do Starostwa Powiatowego w Legionowie na IV piętro do pok. 423 (Referat Promocji i Rozwoju Społecznego). Zachęcamy do uprzedniej telefonicznej rezerwacji kalendarza, abyście nie przyjechali Państwo do nas na darmo. Kalendarz można zarezerwować pod numerem tel. 022 7640 473.