13 lipca 2006
Konsultacje Społeczne

Zapraszamy mieszkańców Powiatu, organizacje społeczne, biznesu, grupy nieformalne, pracowników samorządowych, radnych, wspólnoty mieszkaniowe oraz rady parafialne do wskazania zakresów zagadnień, które winny – zdaniem Państwa – zostać poddane konsultacji społecznej.

Informujemy, że Starostwo Powiatu Legionowskiego przystąpiło do kontynuacji Akcji „Przejrzysta Polska” w ramach, której rozpoczęło realizację zadania „Opracowanie
z udziałem społeczności lokalnej procedury konsultacji społecznych” w ramach Zasady partycypacji społecznej.

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Legionowskiego, organizacje społeczne, biznesu, grupy nieformalne, pracowników samorządowych, radnych, wspólnoty mieszkaniowe oraz rady parafialne do wskazania zakresów zagadnień, które winny – zdaniem Państwa – zostać poddane konsultacji społecznej.

Koordynatorem zadania jest: Mirosław Pachulski - Referat Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego
promocja@powiat-legionowski.pl

Zgłoszenia zagadnień przyjmujemy do dnia 21 lipca 2006 r.
- listownie na adres: Starostwo Powiatu Legionowskiego Referat Promocji i Rozwoju Społecznego, ul. Sikorskiego 11, 05-120 Legionowo;
- na: e-mail promocja@powiat-legionowski.pl
- lub faxem (0-22) 774-25-51 (z dopiskiem dla Mirosława Pachulskiego).