22 stycznia 2008
Księgowa (księgowy) poszukiwani

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie poszukuje pracownika do księgowości.

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie poszukuje
pracownika do księgowości
DYREKTOR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. MARII KONOPNICKIEJ
w Legionowie, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 26
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY
w wymiarze 1 etatu na stanowisko księgowej

1. Wymagania niezbędne:
a) Wykształcenie średnie lub wyższe
b) Dobra znajomość ustawy o rachunkowości
c) Staż – 3 lata pracy w księgowości
d) Samodzielność, pracowitość
e) Kreatywność

2. Zakres wykonywanych zadań:
a) Księgowanie rachunku dochodów własnych
b) Księgowanie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
c) Prowadzenie rejestru sprzedaży VAT i rejestru zakupu VAT
d) Sporządzanie deklaracji VAT

3. Wymagane dokumenty:
a) Życiorys (CV)
b) List motywacyjny
c) Dokument poświadczający wykształcenie (dyplom – ksero)
d) Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach oraz świadectwa pracy – ksero

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej, ul. marsz. J Piłsudskiego 26, 05-120 Legionowo w godz. 9.00-15.00 lub pocztą na adres Liceum z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Księgowej„.

Termin składania dokumentów upływa dnia 04 lutego 2008 roku do godz.15.00
Aplikacje, które wpłyną do szkoły po wyżej określonym terminie – (decyduje data wpływu dokumentów złożonych osobiście) nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Legionowie (www.bip.powiat-legionowski.pl), na stronie internetowej szkoły (www.konopnicka.eu.org/ ) oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z ze. zm. ) oraz ustawą z dnia 22 marca 1999 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 z ze. zm.).

Do dokumentów aplikacyjnych powinno być także dołączone oświadczenie następującej treści:
„Ja, niżej podpisany/a legitymując/a się dowodem osobisty Seria Nr oświadczam, że nie byłem/am karany/a za przestępstwa popełnione umyślnie i korzystam z pełni praw publicznych”.