18 stycznia 2008
Gramy w brydża

Centrum Szkolenia Policji w Legionowie organizuje Mistrzostwa Policji w Brydżu Sportowym.

Mistrzostwa Policji w Brydżu mają już kilkuletnią tradycję. W tym roku odbywają się w dniach 25-27 stycznia. Od początku są organizowane na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Nad imprezą swój honorowy patronat objął również Starosta Legionowski.

Brydż sportowy jest szczególną konkurencją, która rozwija najlepsze cechy i umiejętności. Ćwiczenie umysłu, wyobraźni i właściwej strategii jest niezbędne w każdej dziedzinie, a ponadto stanowi doskonałą formę rozrywki.

Mistrzostwa od lat skupiają wielu sympatyków i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Spotkania brydżystów stanowią bardzo istotny czynnik integracyjny pomiędzy różnymi środowiskami. Impreza jest świetną okazją do wymiany doświadczeń i rywalizacji w sportowym duchu.

W tym roku w Mistrzostwach swój udział weźmie drużyna powiatu legionowskiego w skład której wchodzą:
- Stanisław Kraszewski,
- Eugeniusz Pietraszek,
- Jan Matysiuk,
- Stanisław Zawadzki,

Trzymamy za nich kciuki, życzymy sukcesów i miejsca na podium.