5 czerwca 2012
Dziś trening otwarty Greków

Wczoraj odbyli pierwszy na polskiej ziemi trening, a już dziś o 17.00 odbędzie się trening otwarty reprezentacji Grecji.

Naszych grupowych rywali będą mogli obejrzeć kibice, którzy mają zaproszenia. Można je było wygrać m.in. w konkursach organizowanych przez legionowskie starostwo i urząd miasta Legionowo.

Foto
Wczoraj pierwsza konferencja prasowa i trening, dziś drużynę Grecji będą mogli na boisku w Legionowie obejrzeć kibice

Brama stadionu zostanie otwarta już o 15.30. Wejście dla kibiców, którzy obejrzą trening, zostało wyznaczone przy ul. Parkowej. Trening zacznie się o 17.00, a skończy ok. 18.30.

Dla wszystkich mieszkańców Legionowa zamieszczamy poniżej kilka informacji o utrudnieniach, związanych z tym wydarzeniem:
1. ulica Ostrobramska będzie zamknięta dla ruchu, służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo umożliwią dojazd do posesji mieszkańcom tej ulicy
2. na ul. Chrobrego obowiązywał będzie całkowity zakaz parkowania
3. po zakończeniu treningu policja prawdopodobnie zamknie dla ruchu ulicę Parkową na odcinku do ul. Sobieskiego do ul. Kordeckiego, ulica będzie zamknięta przez 30 - 40 minut
4. najbliższe dostępne parkingi w pobliżu stadionu w Legionowie zlokalizowane są na targowisku miejskim i przy szkole podstawowej nr 2 przy ul. Jagiellońskiej 67 (róg Parkowej).

Ważna informacja: na trening nie będą wpuszczane osoby z profesjonalnymi aparatami i kamerami. Organizatorzy dopuszczają jedynie możliwość robienia zdjęć sprzętem amatorskim.