2 marca 2007
NOWE SZATY POWIATU

Dziś uruchomiona została zmieniona strona internetowa Powiatu Legionowskiego.

Nowa strona zdecydowanie różni się kolorystycznie od swej poprzedniczki, jednak główny nacisk położony został na funkcjonalność i dostęp do najważniejszych informacji.

Nowością jest przede wszystkim Wirtualne Biuro Obsługi, zawierające wykaz telefonów, adresów, maili do Starostwa i jednostek organizacyjnych Powiatu. WBO zawiera także odnośnik do wniosków i formularzy niezbędnych przy załatwianiu spraw w urzędzie. Biuro będzie konsekwentnie rozbudowywane, jeszcze dziś pojawi się w nim informacja o nowej usłudze dla klientów Wydziału Komunikacji.

Jak zwykle jednym z istotniejszych elementów pozostaje Biuletyn Informacji Publicznej, dostępny w lewym panelu, pod Wirtualnym Biurem Obsługi.

Nowe są także Inwestycje – gdzie będziemy umieszczać informacje o aktualnych remontach i budowach finansowanych przez nasz samorząd.

Dla Państwa wygody zebraliśmy także w jednym miejscu dane dotyczące komunikacji w całym Powiecie Legionowskim.

Kolejną nowością jest Współpraca Międzynarodowa, traktująca o naszych relacjach z ukraińskim miastem Kosiv, a także planach rozpoczęcia współpracy z miejscowością Brovary pod Kijowem.

Mogą Państwo także skorzystać ze zaktualizowanych Teleadresów – informatora o instytucjach użyteczności publicznej z terenu całego powiatu.

-Nasza nowa strona stanowi pierwszy krok w procesie wprowadzania systemu elektronicznej obsługi klientów Starostwa – powiedział starosta Jan Grabiec. - Mam nadzieję, że przypadnie ona do gustu mieszkańcom Powiatu.Witryna będzie oczywiście cały czas rozbudowywana.

Strona jest zoptymalizowana do rozdzielczości 1024 na 768 pikseli. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych konkursach – na hasło promocyjne i logo Powiatu Legionowskiego oraz oddania głosu w sondzie.
Prosimy także o wszelkie uwagi, propozycje dotyczące nowej strony, jej zawartości i funkcjonalności na adres promocja@powiat-legionowski.pl.

Dziękujemy za Państwa opinie.

Mirosław Pachulski
Kierownik Referatu Promocji i Rozwoju Społecznego