1 marca 2007
Wygraj bilety na występ kabaretowy

Dwuosobowe zaproszenie na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju można wywalczyć w konkursie ogłoszonym przez Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie.

Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie ogłasza konkurs, w którym można wywalczyć dwuosobowe zaproszenie na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju. Aby wygrać, trzeba: odpowiedzieć na pytanie: „Jaką nazwę nosi Studio Nagrań działające w MOK?” oraz mieć trochę szczęścia, ponieważ zwycięzcę wyłoni losowanie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.moklegionowo.pl Odpowiedzi należy wysyłać na adres poczty elektronicznej: krolej@tlen.pl w terminie do 15 marca br.

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w ramach Legionowskich Czwartków Kabaretowych, 22 marca br., o godz. 19.30, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, przy ul. Sikorskiego 11, w Legionowie. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie, przy ul. Norwida 10.