17 kwietnia 2007
Hasło dla Powiatu

Przed chwilą opublikowaliśmy nową sondę – tym razem nie będzie to zwykłe wyrażenie swojej opinii, ale prosimy Państwa o pomoc w wyborze hasła promocyjnego dla Powiatu Legionowskiego.

Kilka tygodni temu ogłosiliśmy konkurs na hasło promocyjne dla naszego powiatu. Otrzymaliśmy ponad 100 propozycji, za które wszystkim serdecznie dziękujemy. Po przejrzeniu wszystkich propozycji komisja pod przewodnictwem starosty nie wybrała jednego hasła lecz zdecydowała się przedstawić 6 najlepszych, jej zdaniem, pomysłów ocenie mieszkańców Powiatu Legionowskiego.

Prosimy o wzięcie udziału w naszej sondzie – wyborze i głosowanie na najlepsze, Państwa zdaniem, hasło.
Zwycięska propozycja zostanie nagrodzona. Ostateczny wybór hasła dla Powiatu Legionowskiego zostanie przedstawiony publicznie w maju.