16 kwietnia 2007
"DNO" w Starostwie

Przed nami kolejna odsłona Legionowskich Czwartków Kabaretowych. Jak wcześniej obiecywaliśmy dla uczestników naszego konkursu przygotowaliśmy aż cztery podwójne zaproszenia.

"DNO" wystąpi w Starostwie w czwartek, 26 kwietnia o godz. 19.30. Bilety do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie przy ul. Norwida 10, tel. 022 784 44 99.
Cena - 15 zł.

Jak zwykle - nie wszyscy zapłacą. Cztery podwójne zaproszenia przygotowane przez Starostę trafią do osób, które wezmą udział w naszym mini-konkursie i będą mieć szczęście w losowaniu.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Jakie usprawnienie wykorzystujące Internet, a dotyczące obsługi klienta, zostało wprowadzone w marcu w Wydziale Komunikacji?

Dla ułatwienia dodajmy, że odpowiedź znajduje się na naszej stronie.

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem, w terminie do 23 kwietnia włącznie na adres: promocja@powiat-legionowski.pl
W mailu koniecznie należy podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.
24 kwietnia odbędzie się losowanie. Zwycięzcy zostaną telefonicznie powiadomieni o możliwościach odbioru nagrody.

Dane uczestników wykorzystywane będą wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i ich przetwarzanie
odbędzie się wyłącznie w związku z losowaniem i doręczeniem nagród, z zachowaniem zasad
zawartych w postanowieniach Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133,
poz. 883 z późniejszymi zmianami).