30 maja 2012
Starosta na Kongresie Regionów

W środę 30 maja Starosta Jan Grabiec uczestniczył w III Ogólnopolskim Kongresie Regionów

Foto

Kongres Regionów zrzesza przedstawicieli samorządu, władz państwowych, biznesu oraz mediów. Głównym założeniem każdego Kongresu jest budowanie platformy dialogu pomiędzy środowiskiem samorządowym i biznesowym a także otoczeniem społecznym.

III Ogólnopolski Kongres Regionów odbywa się w dniach 29-31 maja br. Dziś rano (30 maja) Starosta Legionowski brał udział w sesji plenarnej jako panelista. Razem z Kazimierzem Krupą z "Forbes", Rafałem Jurkowlańcem - Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego, Ryszardem Grobelnym - Prezydentem Poznania i Prezesem Związku Miast Polskich oraz Jackiem Protasiewiczem - Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego, Jan Grabiec wziął udział w debacie pt.: "Nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej (2014-2020) i samorządowe implikacje finansowania zadań i rozwoju samorządów".

Więcej na temat III Ogólnopolskiego Kongresu Regionów mogą Państwo Przeczytać na stronie www.kongresregionow.pl