7 maja 2007
Nabór na wolne stanowisko urzędnicze w PZSP w Serocku

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku, ul. Włodzimierza Wolskiego 8, 05-140 Serock ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: referent ds. księgowości budżetowej

I. Wymiar etatu: 1 etat,

II. Wymagania niezbędne:
1. obywatelstwo polskie,
2. pełna zdolność do czynności prawnych,
3. wykształcenie co najmniej średnie w zakresie ekonomii, rachunkowości, prawa,
4. znajomość przepisów prawa, w szczególności ustaw: o finansach publicznych, o rachunkowości, o podatku dochodowym od osób fizycznych, przepisów oświatowych i aktów wykonawczych do tych ustaw,
5. umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office ( Word, Excel) ,Internetu oraz programów księgowych,
6. niekaralność za przestępstwo popełnione umyślne – zaświadczenie.

III . Wymagania dodatkowe:
1. dyspozycyjność, samodzielność w działaniu,
2. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
3. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku,
4. co najmniej roczny staż pracy w księgowości budżetowej,
5. studia podyplomowe, szkolenia, kursy, z zakresu rachunkowości budżetowej.

IV. Zakres wykonywanych zadań:
1. księgowanie dokumentów księgowych przy użyciu programów komputerowych,
2. ewidencja i uzgadnianie planu wydatków i dochodów,
3. prowadzenie spraw związanych z obsługą stypendiów dla uczniów,
4. prowadzenie spraw podatkowych stypendystów,
5. przestrzeganie dyscypliny budżetowej,
6. wykonywanie innych zadań.

V. Wymagane dokumenty:
1. list motywacyjny,
2. życiorys -CV,
3. świadectwa pracy,
4. dyplom lub świadectwo potwierdzające wykształcenie,
5. zaświadczenia o ukończonych kursach, szkoleniach,
6. zaświadczenie o niekaralności (KRK) z datą wystawienia nie wcześniejszą niż 3 miesiące przed złożeniem,
7. zaświadczenie o stanie zdrowia z datą wystawienie nie wcześniejszą niż 3 miesiące przed złożeniem.

Życiorys - CV - (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Wymagane dokumenty z dopiskiem: nabór na stanowisko referent ds. księgowości budżetowej należy składać osobiście w sekretariacie Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku, pok. nr 21
lub przesłać pocztą na adres: Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku, ul. Włodzimierza Wolskiego 8, 05-140 Serock.

Termin składania dokumentów upływa dnia 24 maja 2007 r.
Dokumenty, które wpłyną do Szkoły po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane i zostaną zwrócone zainteresowanym.

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne oraz informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.powiat- legionowski.pl) oraz na tablicy informacyjnej Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku.

Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku

mgr inż. Lesław Kozań