24 listopada 2007
Poprowadź szkolny sklepik!

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ogłosił konkurs na prowadzenie sklepiku szkolnego w pomieszczeniach w nowowybudowanej hali sportowej.

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku
zaprasza do składania ofert
na prowadzenie sklepiku szkolnego

1. Ofertę należy złożyć w zamkniętej kopercie w sekretariacie szkoły zaadresowanej na adres szkoły: Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku, ul. Włodzimierza Wolskiego 8, 05-140 Serock i oznaczonej „Konkurs ofert na prowadzenie sklepiku szkolnego”.
Termin składania ofert upływa dnia 14.12.2007r.o godz. 1500

2. Otwarcie ofert odbędzie się w siedzibie szkoły w dniu 18.12.2007r. godz. 9.00

3. Szkoła oferuje pomieszczenie użytkowe o powierzchni 34,69 m2 (24,69 m2 bufet wraz z zapleczem i 10m2, antresoli z przeznaczeniem na część konsumpcyjną) znajdujący się w budynku hali sportowej.

4. Pomieszczenie wyposażone jest w instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną oraz termę elektryczną do podgrzewu wody.

5. Minimalna stawka miesięczna czynszu za wynajem pomieszczenia wynosi 500 zł + podatek VAT 22%, która płatna będzie do dnia 10 każdego miesiąca. Czynsz rewaloryzowany będzie corocznie o średnioroczny wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych za rok poprzedni.

6. Wynajmujący pomieszczenie zobowiązany jest do uiszczania opłat za zużyte składniki mediów zgodnie z obowiązującymi cennikami.

7. Wymagania dotyczące prowadzenia sklepiku:
- godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach odbywania się imprez sportowych na terenie hali sportowej,
- prowadzenie działalności zgodnie z przepisami bhp, ppoż., Sanepidu,
- wyposażenie sklepiku w niezbędny sprzęt i meble,
- oferent odpowiada za sprzątanie sklepiku i usuwanie nieczystości,
- oferowany asortyment nie może zagrażać życiu i zdrowiu uczniów,
- zakaz sprzedawania artykułów tytoniowych, alkoholowych, pirotechnicznych, łatwopalnych itp.

8. Oferta powinna zawierać:
- nazwę firmy (nazwisko i imię właściciela) i siedzibę firmy (adres),
- oferowaną cenę najmu pomieszczenia użytkowego za 1 miesiąc,
- aktualne uprawnienia do występowania w obrocie prawnym zgodnie z wymogami ustawowymi (odpis z właściwego rejestru lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji gospodarczej),
- oświadczenie oferenta o nie zaleganiu opłat w ZUS i Urzędzie Skarbowym,
- aktualne zaświadczenie o niekaralności.

9. Przy wyborze oferenta będą uwzględniane następujące czynniki:
- cena,
- doświadczenie w prowadzeniu działalności handlowo-usługowej w szkołach lub wyższych uczelniach,
- posiadane referencje.
- dodatkowym atutem będzie przygotowanie pedagogiczne.

10. Umowa na wynajem pomieszczenia użytkowego na prowadzenie sklepiku szkolnego zostanie zawarta na czas określony nie dłużej niż 3 lata.

Pomieszczenie przeznaczone pod wynajem na sklepik szkolny można oglądać i uzyskiwać dodatkowe informacje po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.
Osoba upoważniona do kontaktu z oferentami:
Maria Skrzypczyńska-Słoń tel. (022)782 71 01, pn. – pt. w godz. 10.00 – 14.00