8 listopada 2007
Chotomowska odebrana

Dziś o 12.00 rozpoczął się komisyjny odbiór ostatnio przebudowanego odcinka ul. Chotomowskiej w Jabłonnie.

Zgodnie z harmonogramem prac przy przebudowie ostatniego już w Jabłonnie odcinka drogi powiatowej nr 1820W wykonawca zgłosił gotowość inwestycji do odbioru technicznego.

Odbiór ul. Chotomowskiej

W komisji znaleźli się tradycyjnie przedstawiciele powiatu legionowskiego wraz ze starostą Janem Grabcem, przedstawiciele gminy Jabłonna z wójt Olgą Muniak, inspektor nadzoru i wykonawca.

W ramach prac przebudowano, tj. poszerzono i wykonano nową nawierzchnię, na odcinku blisko 1 kilometra, wraz z odwodnieniem i przełożeniem ciągu pieszego. Koszt robót wyniósł blisko 1,6 mln złotych, z czego 1 mln złotych powiat legionowski pozyskał od Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach komponentu A "Mazowiecki Instrument Wsparcia Rozwoju Powiatowej Infrastruktury Drogowej".

Komisja odebrała prace z zastrzeżeniem konieczności poprawek, które będą wykonywane w najbliższych dniach.