27 lipca 2004
Za unijne pieniądze

Uczniowie i studenci! Zgłoście się po przysługujące wam stypendium. Wystarczy skontaktować się ze Starostwem Powiatowym w Legionowie.

Do 29 sierpnia w sekretariacie Starostwa można składać stypendialne wnioski. Druki można zdobyć także w sekretariacie lub na naszej stronie, w poniższych załącznikach. W tychże załącznikach umieściliśmy regulamin programu, wyjaśniający wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do lektury.

1. Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów na wyrównywanie szans edukacyjnych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych umożliwiających uzyskanie świadectwa dojrzałości w roku szkolnym 2004/2005
    Pobierz plik
  2. Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów na wyrównanie szans edukacyjnych dla studentów w roku akademickim 2004/2005
    Pobierz plik