11 maja 2012
Szybka i sprawna rejestracja

Od pięciu lat w legionowskim starostwie można zarejestrować samochód bez czekania w kolejce. Warto z tej możliwości skorzystać i zaoszczędzić czas, i nerwy.

Wiele osób korzysta z tego, wprowadzonego już dawno, udogodnienia. Wiele jednak nie wie jeszcze o tej możliwości, dlatego przypominamy, jak można uniknąć tracenia czasu w kolejce do okienka w wydziale komunikacji legionowskiego starostwa.

Jak więc zarejestrować samochód komfortowo i bez czekania? Są na to dwa sposoby.

Foto

Po pierwsze można skorzystać z możliwości przesłania wniosku o rejestrację pojazdu przez Internet. Jest on dostępny na stronie www.powiat-legionowski.pl w zakładce „Internetowy Wydział Komunikacji”.
Następnego dnia po jego wysłaniu skontaktuje się z nami pracownik wydziału komunikacji, z którym ustalimy termin wizyty w urzędzie.

Innym sposobem jest kontakt telefoniczny z wydziałem, pod numerem telefonu22 764 01 52, 764 01 57, 764 01 53
i umówienie się na wizytę.

Foto

W obydwu przypadkach zostaniemy umówieni na konkretny dzień i godzinę, co eliminuje konieczność oczekiwania w kolejce. Jedyną dodatkową formalnością, jakiej będziemy musieli dopełnić po przybyciu do wydziału komunikacji, jest wciśnięcie na biletomacie przycisku potwierdzającego przybycie i wpisanie swojego numeru Pesel. Wówczas otrzymamy numerek dla nas zarezerwowany, który wyświetli się o umówionej godzinie przy jednym z okienek obsługi klientów.

Zachęcamy do korzystania z tego udogodnienia. To oszczędzi nam czasu i sprawi, że rejestracja pojazdu w legionowskim starostwie będzie nam się kojarzyć wyłącznie dobrze.