1 czerwca 2007
Linia nocna ruszyła

Dziś w nocy, po raz pierwszy w historii, nocny autobus zarządu transportu miejskiego zawitał na teren Powiatu Legionowskiego.

Dzieki wspólnym staraniom władz powiatu, Legionowa i Jabłonny, późny powrót i dojazd do Warszawy nie będzie już problemem. N63 - bo taki numer nosi autobus - dowiezie mieszkańców Jabłonny, Legionowa i Chotomowa w godzinach nocnych do Warszawy i z powrotem.
Pierwszy kurs rozpoczyna się o godz. 0.15 z jezdni północnej Dworca Centralnego przy Emilii Plater. Pierwszy autobus nocny z legionowskiej ulicy Mickiewicza odjedzie o godz. 0.55.

Trasa N63:

DW. CENTRALNY - Emilii Plater - (powrót: rondo ONZ - al. Jana Pawła II ) - Świętokrzyska - Tamka - most Świętokrzyski - Wybrzeże Szczecińskie - Okrzei - Sierakowskiego (powrót: most Śląsko-Dąbrowski - Wybrzeże Kościuszkowskie - Karowa - Dobra) - al. Solidarności - Targowa - Ratuszowa (powrót: Inżynierska - Wileńska - Targowa) - Dąbrowszczaków - pl. Hallera - Jagiellońska - rondo Starzyńskiego - Jagiellońska - ŻERAŃ FSO - Modlińska - Obrazkowa - Myśliborska - Światowida - Milenijna - Ćmielowska - Światowida - Ordonówny - Mehoffera - Modlińska - JABŁONNA: Modlińska - Zegrzyńska - LEGIONOWO: Warszawska - Sowińskiego - Mickiewicza - OS. JAGIELLOŃSKA (powrót: Mickiewicza - Batorego - Krasińskiego - Jagiellońska - Piłsudskiego - Sowińskiego) - wybrane kursy od skrzyżowania ulic Mickiewicza/Jagiellońska: Jagiellońska -rondo J. Piłsudskiego - Kościuszki - CHOTOMÓW: Piusa XI - Partyzantów - Strażacka - Piusa XI - LEGIONOWO: Kościuszki - rondo J. Piłsudskiego - Jagiellońska)

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie: