23 września 2004
Promocja zdrowia - druga odsłona

Zakończył się pierwszy etap Samorządowego Programu Promocji Zdrowia. Z bezpłatnych badań skorzystało kilkuset mieszkańców Powiatu.

15 września podsumowaliśmy I etap Samorządowego Programu Promocji Zdrowia w Zakresie Prewencji Chorób Nowotworowych organizowanego przez Powiat Legionowski. Do tego czasu z bezpłatnych badań w pozwalających uniknąć raka sutka, raka gruczołu krokowego i raka jelita grubego skorzystało ponad 650 osób.
Od 21 września rozpoczął się drugi etap programu realizowanego przez Zakłady Opieki Zdrowotnej. Z bezpłatnych badań powinno skorzystać jeszcze około 1500 osób. Szczegółowe informacje znajdują się na głównej stronie Powiatu (www.powiat-legionowski.pl) pod ikoną Samorządowy Program Promocji Zdrowia.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z bezpłatnych badań.