13 października 2004
Gimnazjalne zmagania

Kolejną imprezą w ramach Mazowieckiech Igrzysk Młodzieży Szkolnej były Powiatowe Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody odbyły się w Serocku.

Organizator zawodów Pan Ryszard Świątecki

Dnia 12 października zorganizowano na boisku sportowym w Serocku Powiatowe Zawody w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych. Do rozgrywek zostały zgłoszone następujące szkoły z terenu Powiatu Legionowskiego:

- Gimnazjum w Nieporęcie
- Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej
- Gimnazjum nr 2 w Legionowie
- Gimnazjum nr 3 w Legionowie
- Gimnazjum w Wieliszewie
- Gimnazjum w Jabłonnie

Po krótkiej, przymusowej rozgrzewce, gdyż temperatura powietrza oscylowała wokół 3-4 stopni celsjusza, rozpoczęto zawody, które potrwały do godziny 14.

Drużyna Gimnazjum w Nieporęcie kontra Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej

Tym razem na podium w eliminacjach Powiatowych stanęło Gimnazjum nr 2 w Legionowie, drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 3 w Legionowie, zaś trzecie Gimnazjum w Jabłonnie.

Wczorajsze zawody potwierdziły dobrą formę gimnazjalistów z Legionowa, którzy pojadą na rozgrywki międzypowiatowe do Piaseczna. Zawody w Piasecznie odbędą się już 21 października. Informujemy, że wszyscy będziemy trzymać kciuki za legionowską reprezentację, której życzymy samych sukcesów.

Zawodnicy podczas inauguracji