17 września 2007
Główny księgowy PCPR

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy. Termin składania ofert mija 1 października.

DYREKTOR POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W LEGIONOWIE OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Główny księgowy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Legionowo, dnia 17 września 2007 r.

STANOWISKO PRACY

Umowa od 15 października 2007 r.
Główny księgowy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie
/NAZWA STANOWISKA PRACY/

1.Wymagania niezbędne:
a)
obywatelstwo polskie,
pełna zdolność do czynności prawnych oraz praw publicznych,
wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz co najmniej 3-letnia praktyka w księgowości lub wykształcenie średnie, policealne lub pomaturalne o kierunku rachunkowość i co najmniej 6-letnia praktyka w księgowości,
brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku urzędniczym.
biegła znajomość obsługi komputera w środowisku Windows,
Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
znajomość programu Płatnik, Budżet i Płace,
wiedza i doświadczenie z zakresu finansów publicznych, oraz ustawy o rachunkowości, a także znajomość ustawy o zasadach wynagradzania pracowników samorządowych,
znajomość rachunkowości budżetowej,
samodzielność i operatywność,
zaangażowanie i dyspozycyjność,
umiejętność analitycznego myślenia,
komunikatywność

2.Wymagania dodatkowe:
Doświadczenie na podobnym stanowisku.

3.Zakres wykonywanych zadań:
prowadzenie budżetu jednostki,
sporządzanie w pełnym zakresie sprawozdań budżetowych, oraz bilansu jednostki,
sporządzanie list płac oraz rozliczanie z ZUS i US,
obsługa pozabudżetowa środków z PFRON,
bieżące księgowanie dokumentów

4.Wymagane dokumenty:
a) Życiorys (CV)
b) list motywacyjny
c) dokument poświadczający wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów)
d) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach
e)oświadczenie o korzystaniu w pełni z praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie, lub pocztą na adres urzędu: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie, ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, 05 – 119 Legionowo z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko „Główny księgowy” w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie - umowa na zastępstwo, w terminie do dnia 1 października 2007 r.

Aplikacje, które wpłyną do Centrum po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu dokumentów do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie).
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Legionowie (www.bip.powiat-legionowski.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie urzędu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV ( z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm. ) oraz ustawą z dnia 22 marca 1999 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 z późń. zm.).