27 kwietnia 2012
Na majówkę z aparatem

Wiosna zagościła na dobre. Synoptycy zapowiadają słoneczne dni. Nie zapomnijcie zabrać aparatów na weekendowe wyprawy po powiecie legionowskim. Zapisane obrazy będą z pewnością piękne.

Jeśli chcesz wygrać wspaniałe nagrody i pokazać innym swoją kreatywność – Nie czekaj!
Zrób zdjęcie i weź udział w konkursie!
Dla wszystkich pasjonatów fotografii - mieszkańców i sympatyków powiatu legionowskiego zorganizowaliśmy tematyczne konkursy fotograficzne. Szczegóły poniżej.

1* Powiat Legionowski – 4 PORY ROKU W OBIEKTYWIE - WIOSNA

Foto

To już trzecia edycja konkursu ogłoszonego po raz pierwszy w 2010 roku. Jak sama nazwa wskazuje, konkurs podzielony został na 4 etapy odpowiadające 4 porom roku.
Termin nadsyłania wiosennych zdjęć upływa 15 czerwca
Tegoroczne prace oceniane są w kategoriach: architektura współczesna, architektura zabytkowa i przyroda.

Do wygrania WYMARZONY SPRZĘT
lub AKCESORIA FOTOGRAFICZNE
NAGRODA GŁÓWNA o wartości do 600 złotych.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:
Formularz zgloszeniowy

Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie,
tel. 22 764 0 595, e-mail:konkurs@powiat-legionowski.pl

Uczestnicy, którzy nie ukończyli 18 roku życia (z zastrzeżeniem wieku powyżej 15 lat)
mogą brać udział w konkursie po uzyskaniu zgody opiekunów.

2* WODNY ŚWIAT Powiatu Legionowskiego

Foto

Konkurs, który trwał będzie do końca września br.,adresowany jest do wszystkich fotografów: amatorów i profesjonalistów, dzieci, młodzieży i dorosłych.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych zdjęć przedstawiających walory przyrodnicze i akweny wodne powiatu legionowskiego. Przez nasz teren przepływa królowa polskich rzek – Wisła a także Bug i Narew. Atutem obszaru jest Jezioro Zegrzyńskie - centrum rekreacji i sportów oraz natchnienie dla osób wrażliwych na piękno przyrody. Urozmaicona rzeźba terenu, liczne starorzecza, stawy, niewielkie rzeki a także kanały, rowy i bagna sprzyjają ukazaniu wieloaspektowości wodnego świata powiatu - wszelkiego rodzaju gatunków roślin i zwierząt.

Spośród nadesłanych prac jury przyzna nagrody za zajęcie:
- I miejsca - nagroda rzeczowa o wartości do 760 zł,
 II miejsca - do 600 zł, III miejsca - do 500 zł.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy:
Formularz zgłoszeniowy

Koordynatorem konkursu jest Referat Zarządzania Środowiskiem Starostwa Powiatowego w Legionowie,
tel. 22 764 0 123, 22 764 01 26, e-mail: zs@powiat-legionowski.pl

Najciekawsze fotografie zostaną opublikowane w materiałach promocyjnych powiatu, m.in. w albumie dotyczącym przyrody powiatu, a także zaprezentowane w galerii fotoobrazów w budynku starostwa oraz w galerii zdjęć na stronie internetowej.
Uczestnikom konkursów wręczone zostaną powiatowe gadżety promocyjne.
Zapraszamy.