11 lipca 2007
Do starosty - na czwarte

W budynku legionowskiego starostwa trwają prace modernizacyjne. Ich owocem są m.in. zmiany w lokalizacji poszczególnych działów urzędu.

Od poniedziałku (9 lipca) osoby chcące odwiedzić starostę powinny udać się nie na pierwsze, a na czwarte piętro budynku przy ul. Sikorskiego 11. Sekretariat mieści się obecnie w pokoju 419. Zmianie uległ również numer wewnętrzny do sekretariatu starostwa (ze 104 i 404 na 419), konieczny w przypadku łączenia się przez centralę. Taki sam pozostał bezpośredni numer telefonu: 022 774 06 41.

Zmiany w umiejscowieniu poszczególnych komórek starostwa są owocem prac modernizacyjnych prowadzonych w budynku. Ich efektem ma być poprawa komfortu załatwiania spraw w urzędzie, dzięki lepszej dostępności referatów, w których mieszkańcy najczęściej załatwiają sprawy. Docelowo geodezja, architektura, paszporty i inwestycje będą ulokowane na I piętrze. Dzięki przeniesieniu mniej odwiedzanych komórek na IV piętro więcej miejsca zyskają Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego i Powiatowy Urząd Pracy znajdujące się na III piętrze.

Kolejna zmiana na lepsze – tym razem dotycząca komunikacji interesantów z urzędem – to zakup nowej centrali telefonicznej. W przeciągu najbliższych dwóch miesięcy zmienią się w związku z tym numery telefonów do starostwa, o czym niezwłocznie poinformujemy mieszkańców.

W miarę postępu prac modernizacyjnych będziemy na bieżąco informować o zachodzących w związku z nimi zmianach.