23 sierpnia 2007
Budka Suflera w Jabłonnie

Wójt Gminy Jabłonna i Starosta Legionowski zapraszają na imprezę plenerową z okazji Święta Gminy Jabłonna.

Tegoroczny festyn odbędzie się w niedzielę 2 września. W malowniczym miejscu, jakim jest park pałacowy w Jabłonnie, znaleźć będzie można, jak co roku, wiele atrakcji. Bogaty program artystyczny, którego kulminacją będzie występ Budki Suflera oraz atrakcje dla dzieci, stoiska handlowe i promocyjne. Jak zawsze wytchnienie dla utrudzonych zabawą zapewni plenerowa gastronomia, oferująca napoje i coś na ząb, a dla najmłodszych lody.

Podobnie, jak w innych gminach naszego powiatu, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska informacyjnego Powiatu Legionowskiego. Oprócz materiałów informacyjnych oferujemy, cieszące się wielkim wzięciem, malowanie buziek i konkurs rysunkowy dla najmłodszych.

Życzymy udanej zabawy! Do zobaczenia!

Święto Gminy Jabłonna