6 grudnia 2004
Impreza Mikołajkowa

W sobotę w Zespole Szkół przy ul. Zegrzyńskiej 3 w Legionowie Starostwo Powiatowe zorganizowało imprezę Mikołajkową. Gościem specjalnym była Majka Jeżowska.

Zaproszeni goście
04.12.2004
Na Mikołajki zostały zaproszone dzieci z Kół Specjalnej Troski przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci oraz uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych w Legionowie. Po godzinie 11 głos zabrała Starosta Powiatu - Dorota Sowińska - Kobelak, która oficjalnie otworzyła imprezę, powitała zaproszonych gości i podziękowała wszystkim, którzy bezpośrednio przyczynili się swoją pracą do organizacji Mikołajek. Nastęnie głos zabrała Pani Teresa Gawrońska, reprezentantka Kół Specjalnej Troski, która przypomniała zebranym o tradycji mikołajkowych spotkań.

Majka Jeżowska podczas koncertu
04.12.2004
Po części oficjalnej wystąpiła długo oczekiwana przez dzieci gwiazda - Majka Jeżowska. Ponad godzinny koncert zgromadził przy scenie prawie wszystkich. Porywające, wesołe piosenki dla dzieci śpiewali również zaproszeni goście. Po występie Pani Majka podpisywała swoje zdjęcia, kasety oraz płyty. Kolejnym punktem imprezy była zabawa, po której przyszedł długo oczekiwany przez dzieci Mikołaj. Wręczył on wszystkim prezenty i życzył Wesołych Świąt. Jak zapewnił wszystkie dzieci - z chęcią odwiedzi je w przyszłym roku.

Starostwo Powiatowe w Legionowie składa serdeczne podziękowania następującym osobom, które przyczyniły się do sukcesu imprezy:

- Pani Marii Chotkowskiej - Firma Meble Eksportowe
- Pani Magdalenie Gabrysiak - Kędzierskiej - Informator Budowlany
- Pani Wiesławie Krawieckiej - Hurtownia Hermes Bis
- Panu Markowi Zawadce - Firma PEC
- Panu Krzysztofowi Lisickiemu - Firma Dorian

Dzieci podczas koncertu Majki Jeżowskiej
04.12.2004
oraz Pani Teresie Gawrońskiej za nieocenioną pomoc w organizacji imprezy oraz ekipie nagłośnieniowej w osobach Pana Michała Jankowskiego oraz Krzysztofa Bernarda.

Marcin Dembowski.