12 października 2017
Bezpłatne warsztaty z edukacji prawnej

12 października br. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej miejskiego ratusza odbędzie się spotkanie z prawnikiem i publicystą Stanisławem Michalkiewiczem pt.: „Rodzina we współczesnym świecie”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „Akademia Życia Rodzinnego”.

Stowarzyszenie prowadzi bezpłatne, ogólnie dostępne dla mieszkańców miasta i powiatu legionowskiego warsztaty edukacji prawnej, w których biorą udział profesjonaliści i praktycy w danej dziedzinie prawa, którą reprezentują. Łączą wysoki poziom wiedzy z praktycznym jej zastosowaniem.

Tym razem zaproszonym ekspertem będzie Stanisław Michalkiewicz, który z zawodu jest prawnikiem i publicystą i który prowadzi spotkania z ludźmi na całym świecie. Posiada rozległą wiedzę, którą potrafi przekazać w przyjemny sposób. Można się o tym przekonać osobiście uczestnicząc w spotkaniu.

Wstęp wolny.