22 marca 2012
"Opowieści z Narwi" - study tour

Region Jeziora Zegrzyńskiego to ostatnia na szlaku projektu "Opowieści z Narwi" kraina turystyczna. W ubiegły piątek jej magię poznawali touroperatorzy z Ukrainy, Węgier i Niemiec.

Foto
Pokaz jazdy konnej zainspirował niektórych uczestników study tour do spróbowania swoich sił

Podczas krótkiego pobytu w naszym Regionie grupa miała okazję zobaczyć obiekty, które przystąpiły do projektu. Wśród nich znalazły się Port Jachtowy Nieporęt (gdzie oprócz portu znajduje się plaża, park linowy, restauracja, pole namiotowe, camping i hostel), hotel „Pan Tadeusz” oraz Hotel "Narvil”, którego oficjalne otwarcie jest przewidziane na maj br. W „Stajni Klucz” międzynarodowa delegacja obejrzała pokaz ujeżdżania koni w stylu western, odwiedziła również Bazę Ratowniczo - Szkoleniową Legionowskiego WOPR w Zegrzu Południowym, gdzie zaprezentowano system zintegrowanego ratownictwa.

Po krótkim spacerze w Serocku touroperatorzy udali się w kierunku Pułtuska i dalej na Mazury, aby poznać dalsze krainy "Opowieści z Narwi".

Foto
Delegacja touroperatorów odwiedziła m.in. nowopowstający hotel "Narvil"