9 listopada 2012
Powiatowe fotografie

Zbliża się termin zgłoszeń do jesiennego konkursu fotograficznego - "Powiat Legionowski - 4 pory roku w obiektywie", którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Legionowie.

W konkursie wygrać można wartościowy sprzęt i akcesoria fotograficzne. Zachęcam zatem do nadsyłania prac.
Termin upływa w dniu 10 listopada.

Warto przeszukać karty pamięci, dyski i pendrive. Jeśli posiadacie fajne jesienne fotografie wykonane na terenie naszego powiatu to nadeślijcie je na adres: konkurs@powiat-legionowski.pl (formularz i regulamin konkursu poniżej).

A poniżej prezentujemy wyniki letniej edycji konkursu. Spośród nadesłanych zdjęć, komisja konkursowa, po długich i burzliwych obradach, wyłoniła wyróżnione prace w kategorii:

ARCHITEKTURA WSPÓŁCZESNA
Piotr Żyła – „Ratusz letnią nocą”
Krzysztof Pietrzak - „Żelazna droga znad morza - widok z wiaduktu w Chotomowie”
Daniel Katkowski - „Rondo Piłsudskiego w Legionowie”
Adam Stoczkiewicz - „Euro w Legionowie”

fot. Piotr Żyła – „Ratusz letnią nocą”

fot. Krzysztof Pietrzak - „Żelazna droga znad morza - widok z wiaduktu w Chotomowie”

fot. Daniel Katkowski - „Rondo Piłsudskiego w Legionowie”

fot. Adam Stoczkiewicz - „Euro w Legionowie”

PRZYRODA
Czesław Wroniak - „Białe żagle na Jeziorze Zegrzyńskim”
Daniel Katkowski - „Jezioro Zegrzyńskie - ruiny starego mostu”
Jacek Antosiewicz – „Łódka na parkingu”

fot. Czesław Wroniak - „Białe żagle na Jeziorze Zegrzyńskim”

fot. Daniel Katkowski - „Jezioro Zegrzyńskie - ruiny starego mostu”

fot. Jacek Antosiewicz – „Łódka na parkingu”

Gratulujemy laureatom! Najciekawsze fotografie konkursowe zostaną opublikowane w materiałach promocyjnych Powiatu Legionowskiego oraz zaprezentowane w galerii zdjęć na stronie internetowej.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy:
Formularz zgloszeniowy

Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie,
tel. 22 764 0 595, e-mail: konkurs@powiat-legionowski.pl