3 listopada 2011
Dobre ujęcia – czekamy na więcej

Autorów najciekawszych zdjęć nadesłanych do konkursu „4 pory roku w obiektywie – lato 2011” nagrodziliśmy podczas październikowej Sesji Rady Powiatu.

Foto
Leszek Błachnio odbiera nagrodę główną o wartości 600 złotych za fotografię "Obwodnica Serocka" (po lewej: Janusz Kubicki - Członek Zarzadu Powiatu)

Szczegółowe wyniki przedstawiliśmy na początku października w art. Wakacyjne zdjęcia
W tym roku rozstrzygnięta zostanie jeszcze edycja JESIENNA. Zachęcamy do nadsyłania prac - można wygrać wartościowe nagrody - m.in. sprzęt i akcesoria fotograficzne - nagroda główna o wartości 600 złotych. W konkursie są 3 kategorie tematyczne:
- architektura
- przyroda
- fotoreportaż (zestaw min. 3 zdjęć).
Czekamy na fotografie zabytkowych i współczesnych obiektów architektonicznych, ciekawych wnętrz i budowli, zdjęcia z wydarzeń, emocji i ludzi, a także oblicza natury, przestrzeni wokół Jeziora Zegrzyńskiego.
Prace nadsyłać można do 10 listopada br., a regulamin udostępniliśmy na stronie Powiatu Legionowskiego.
Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie, informacje pod nr tel. 22 764 04 72, e-mail: konkurs@powiat-legionowski.pl

Foto