16 września 2011
Igrzyska startują

Informujemy, że na ostatnim posiedzeniu Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego został opracowany nowy terminarz zawodów sportowych dla szkół uczestniczących w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

W ramach Mazowieckich Igrzysk, na terenie Powiatu Legionowskiego, każdego roku jest organizowanych kilkadziesiąt imprez sportowych, skierowanych do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Łącznie współzawodnictwo obejmuje około 5000 osób.

Zwycięzcom zawodów na szczeblu powiatowym Starostwo funduje nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Na zawodach tej rangi nie może również zabraknąć profesjonalnych sędziów oraz opieki medycznej. A, że sport to zdrowie nikogo nie trzeba przekonywać, dlatego zachęcamy uczniów do startów, życząc im wielu sukcesów i braku kontuzji.

Z nowym terminarzem można się zapoznać w zakładce Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.