14 marca 2013
Zgłoś zdjęcie do konkursu

Jeszcze do jutra (15 marca, piątek) nadsyłać można zimowe fotografie do konkursu "Powiat Legionowski - 4 pory roku w obiektywie" w kategorii ludzie i wydarzenia, architektura czy przyroda.

W tym roku zapraszamy do udziału również młodzież gimnazjalną  – słowem wszystkich miłośników fotografowania, którzy ukończyli 13 lat.
Celem konkursu, organizowanego nieprzerwanie od 2010 r., jest zachęcenie mieszkańców i gości odwiedzających nasz teren do aktywnego wypoczynku, do poznawania Powiatu Legionowskiego i przedstawienia w odsłonach czterech pór roku jego walorów kulturowych, architektonicznych i zabytkowych, miejsc atrakcyjnych turystycznie oraz wyjątkowych krajobrazów właśnie poprzez pryzmat obiektywu. Prace nadsyłać można w kategoriach:
* Architektura (współczesna i zabytkowa - przestrzeń, wnętrza i otoczenie) nowatorskie rozwiązania budowlane i inwestycyjne znajdujące się na terenie powiatu legionowskiego; budowle, sztuka, pamiątki przeszłości.
* Ludzie i Wydarzenia – wydarzenia społeczne, kulturalne i sportowe, odbywające się na terenie powiatu.
* Przyroda – urozmaicony krajobraz powiatu; przestrzeń wokół Jeziora Zegrzyńskiego.

Spośród nadesłanych prac do każdej z pór roku, jury wyłoni jednego lub więcej zwycięzców nagród rzeczowych o wartości 500 zł każda oraz 3 wyróżnienia o wartości 200 zł.
Najciekawsze, naszym zdaniem, pod względem tematu i prezentacji oraz techniki i kadru fotografie zostaną wykorzystane m.in. do publikacji w ramach działań promocyjnych Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego.

Prace można nadsyłać na adres poczty konkurs@powiat-legionowski.pl

Zgłoszenie