31 lipca 2011
Zaprezentuj się na dożynkach!

Powiat Legionowski wspólnie z Miastem Legionowo i Samorządem Województwa Mazowieckiego są organizatorami tegorocznych Dożynek Diecezjalnych Diecezji Warszawsko-Praskiej. Uroczystość odbędzie się 28 sierpnia br. w Legionowie na stadionie miejskim i terenie wokół hali Arena.

Święto Plonów to wydarzenie nie tylko religijne. Zazwyczaj po części liturgicznej następują obchody świeckie, w ramach których organizowane są jarmarki, festyny, prezentacja twórczości ludowej. To również okazja do zaprezentowania lokalnej przedsiębiorczości. Dlatego zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu powiatu legionowskiego do wzięcia udziału w legionowskich dożynkach i zaprezentowania swojej oferty podczas imprezy.

Foto

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Legionowie, z panem Andrzejem Sobierajskim który odpowiada za całą logistykę imprezy: tel. 606 377 620, e-mail: moklwo@wp.pl.