30 kwietnia 2013
Majówka na zdjęciach

Za oknem ciepło i słonecznie, przyroda obudziła się z długiego snu, a na drzewach pojawiły się młode liście. Zbliżający się weekend oraz nadchodzące dni to doskonały okres do aktywnego spędzenia czasu w powiecie legionowskim z aparatem w dłoni.

Zapraszamy mieszkańców i gości do zwiedzania Powiatu Legionowskiego i przedstawienia w wiosennej odsłonie jego walorów kulturowych, architektonicznych i zabytkowych oraz wyjątkowych krajobrazów i ciekawych miejsc wokół Jeziora  Zegrzyńskiego, Wisły, Bugu czy Narwi przez pryzmat obiektywu.

Utrwalone podczas spacerów czy wycieczek rowerowych obrazy zgłosić można do popularnego konkursu fotograficznego „Powiat Legionowski – 4 pory roku w obiektywie”, trwającego nieprzerwanie od 2010 roku, w którym do wygrania jest nagroda główna o wartości 500 złotych.
Prace nadsyłać można na adres poczty konkurs@powiat-legionowski.pl do 15 czerwca w kategoriach ludzie i wydarzenia, architektura, przyroda. Do zdjęć proszę załączyć formularz.

A gdzie warto być i co zobaczyć?
Sprawdźcie na jezioro.zegrzynskie.pl, zabytki, szlaki rowerowe oraz ciekawe miejsca.

Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego, tel. 22 764 0 595.

REGULAMIN konkursu

fot. Paweł Kozarzewski