20 lipca 2011
Przebudowa ul. Nasielskiej w Serocku

Jeszcze w lipcu rozpocznie się przebudowa ul. Nasielskiej w Serocku. Zakończenie prac przewidywane jest na koniec października bieżącego roku.

W najbliższych dniach rozpocznie się przebudowa ul. Nasielskiej w Serocku – od ul. Pułtuskiej do ul. Traugutta tj. na długości 827 m.
Inwestycja ma na celu poprawę istniejących warunków bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, komfortu jazdy dla kierujących oraz pieszych.
Prace będą przebiegały przy ruchu otwartym, a o ewentualnych zmianach będziemy informować mieszkańców na bieżąco.

Całkowita wartość realizowanych prac wyniesie ponad 1.100.000 złotych.

Zakończenie przebudowy drogi powiatowej zostało zaplanowane na koniec października bieżącego roku.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Wydziałem Inwestycji pod numerem tel. 22 76 40 562 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego.

Przepraszamy za powstałe w tym czasie utrudnienia.