18 lipca 2011
Zapraszamy na konsultacje

Starosta Legionowski i Prezydent Miasta Legionowo zapraszają na spotkanie konsultacyjne dotycząceprzebudowy Alei Legionów na odcinku od ulicy Wyszyńskiego do skrzyżowania z ulicą Mireckiego.

Jeszcze w tym roku Starosta Legionowski z Prezydentem Miasta Legionowo planują rozpoczęcie przebudowy Alei Legionów, na odcinku od ulicy Wyszyńskiego (przy cmentarzu) do skrzyżowania z ulicą Mireckiego (przy stacji PKP) tj. na długości około 1 km.

Inwestycja ma na celu poprawę istniejących warunków bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz poprawę komfortu jazdy dla kierujących. Całkowita wartość realizowanych prac wyniesie ponad 2 miliony złotych.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa na konsultacje społeczne, które odbędą się:

18 lipca br. o godz. 18:00
w Szkole Podstawowej Nr 4 przy ul. Jana Pawła I nr 2.

Podczas spotkania przedstawimy propozycje możliwych rozwiązań projektowych, będą Państwo mogli również zgłosić swoje wnioski i uwagi, dotyczące tej kwestii.