3 lipca 2013
Legionowski w podróży

Zaczęły się wakacje, a my zaczynamy kolejną odsłonę kampanii I ♥ Powiat Legionowski. Tym razem wysyłamy nasz przekaz w świat i zachęcamy do udziału we wspólnej zabawie.

Wraz z wakacjami rozpoczął się sezon urlopowy. To czas kiedy wyruszamy na weekend lub dłuższy urlop poza granice powiatu legionowskiego. Wielu mieszkańców i sympatyków naszego regionu posiada już gadżety z naszym nowym logo. Zachęcamy więc wszystkich do udziału w naszym nowym plabiscycie: Legionowski w podróży. Wyjeżdżając na wakacje zabierzcie koniecznie ze sobą nasze gadżety i zróbcie sobie z nimi zdjęcie, a potem prześlijcie je do nas na konkurs@powiat-legionowski.pl z dopiskiem Legionowski w podróży. Tak właśnie zrobiła Magda, która spędziła weekend w Gdańsku (na zdjęciu obok). Na koniec wakacji przeprowadzimy głosowanie i nagrodzimy najbardziej kreatywne zdjęcia naszych miłośników.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w akcji Legionowski w podróży, a nie macie naszej koszulki, ani żadnego innego gadżetu z logo I ♥ Powiat Legionowski, zadzwońcie pod nr 22 7640 504 lub napiszcie maila na konkurs@powiat-legionowski.pl, a my postaramy się coś dla Was znaleźć :)