5 lipca 2011
Centrum Informacji Turystycznej

Centrum Informacji Turystycznej Jeziora Zegrzyńskiego zostało uroczyście otwarte w ubiegły piątek 1 lipca. Mieści się on w nowo wybudowanej siedzibie Legionowskiego WOPR-u w Zegrzu Południowym przy ul. Warszawskiej 39B.

Centrum Informacji Turystycznej
fot. www.gazetapowiatowa.pl

Punkt będzie czynny w wakacyjne miesiące w każdy piątek, sobotę i niedzielę w godz. 12.00 - 18.00. Docelowo miałby działać przez cały rok. Informacji o tym, gdzie zjeść, przenocować i co warto zobaczyć w regionie Jeziora Zegrzyńskiego udzielać będzie wykwalifikowany personel. Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się również telefonicznie pod nr 519 15 17 17 przez siedem dni w tygodniu w godzinach 12.00 - 18.00. W Centrum dostępne będą mapki oraz ulotki prezentujące atrakcje turystyczne Powiatu Legionowskiego.