7 sierpnia 2013
Za co kochamy Powiat Legionowski?

Rozpoczęciem kampanii I ♥ Powiat Legionowski był konkurs kreatywny, którego uczestnicy mieli za zadanie pokazać, za co kochają nasz region. Znamy już jego wyniki.

Wszyscy mieszkańcy i sympatycy Powiatu Legionowskiego wiedzą, że jest za co go kochać. W naszym konkursie dowiedzieliśmy się, że jest on kochany przede wszystkim za Jezioro Zegrzyńskie, obcowania z dziką przyrodą, historię tego miejsca, a także za... Paskudę Zegrzyńską.

Spośród bardzo dużej liczby nadesłanych prac jury wyłoniło zwycięzcę, którym została Daria Dąbrowska za pracę pt. „Na łonie natury”. Daria wygrała tablet oraz zestaw gadżetów I ♥ Powiat Legionowski.

Daria Dąbrowska Na łonie natury

Jury przyznało także dwa wyróżnienia, dla Marka Dąbrowskiego oraz Julki i Mikołaja Czerwińskich, którzy również otrzymują zestawy gadżetów.

Marek Dąbrowski Legionowo Historycznie

Julia i Mikołaj Czerwińscy

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do udziału w akcji Legionowski w podróży, o której informacje znajdują się tutaj.