24 czerwca 2011
Internauci wybrali

Poznaliśmy kolejnego zwycięzcę w konkursie fotograficznym "Powiat Legionowski - 4 pory roku w obiektywie - wiosna 2011".

W dniu dzisiejszym zakończyło się typowanie zdjęcia w kategorii Nagroda Internautów za pomocą profilu Powiat Legionowski na portalu www.facebook.pl.

Nagrodę otrzymuje Bartłomiej Szreders za zdjęcie "Wiosenne wędkowanie nad Zalewem Zegrzyńskim". Gratulujemy i dziękujemy internautom za wspólną zabawę.

Wiosenne wędkowanie nad Zalewem Zegrzyńskim
Bartłomiej Szreders z Jabłonny

Zapraszamy do udziału w LETNIEJ edycji konkursu i do nadsyłania wakacyjnych zdjęć. Czekamy na fotografie znad Jeziora Zegrzyńskiego – sport, rekreacja, wypoczynek, z wycieczek rowerowych i innych wydarzeń. Do wygrania wartościowe nagrody! Prace nadsyłać można do 30 sierpnia br. a regulamin udostępniliśmy na stronie Powiatu Legionowskiego.