21 października 2013
Podsumowanie dokonań Delfina

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Legionowie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu UKS „Delfin” Legionowo.

Na uroczystości podsumowującej sezon 2012/2013 nie zabrakło przedstawicieli władz miasta, powiatu, Polskiego Związku Pływackiego oraz sponsorów.

Zakończenie prowadzili prezes i I trener UKS Delfin  Rafał Perl oraz najbardziej utytułowany zawodnik klubu Dawid Szulich. Najlepsi tego dnia otrzymali: puchary, medale i nagrody ufundowane przez  Urząd Miasta Legionowo oraz sponsorów UKS Delfin.

Gwiazdą wieczoru był Dawid Szulich będący rekordzistą Polski na 50 i 100m stylem klasycznym, złotym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców. Pozostali wyróżnieni to: Michał Perl, Joanna Żbikowska, Igor Szulich, Aleks Strzeszewski, Krzysztof Żbikowski, Adrian Kaczmarczyk, Zuzanna Kalisiak, Edyta Ostaszewska, Urszula Jasiul, Natalia Makowska, Adrianna Gardias, Marta Chudorlińska, Barbara Serafin, Inga Kamińska.

Podczas uroczystości wręczono również podziękowania dla osób i firm wspierających UKS „Delfin” Legionowo. Z ust lokalnych samorządowców padło wiele słów o wspaniałym sezonie UKS „Delfin” Legionowo, najlepszym zawodniku Dawidzie Szulichu i pozostałych wyróżnionych zawodniczkach i zawodnikach.

Przypomnijmy że Dawid zdobył dla  Legionowa  4 złote medale Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, które dały mu  kwalifikację na Mistrzostwa Świata w Barcelonie. Tam ustanowił dwa rekordy polski seniorów na 50 i 100m stylem klasycznym.

Życzymy dalszych sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych.

Na zdjęciu pamiątkowym znaleźli się sympatycy oraz sponsorzy UKS Delfin