14 listopada 2013
Nowa winda w Zespole

Zakup nowej windy dla rozbudowującego się Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie dofinansuje Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W czwartek, 14 listopada stosowną umowę w tej sprawie ze strony Powiatu podpisali starosta Jan Grabiec, jego zastępca Robert Wróbel i skarbnik Dorota Łyszkowska. W ramach porozumienia PFRON dofinansuje zakup specjalistycznej windy kwotą 90.000 zł.

O rozbudowie Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie już pisaliśmy. Nowy budynek będzie spełniał wszystkie, dotyczące infrastruktury, oczekiwania korzystających z niego dzieci. Również winda będzie dostosowana do specjalnych potrzeb osób o różnym stopniu niepełnosprawności.

Projekt realizowany jest w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami II”.