22 listopada 2013
Znamy zwycięzcę!

Zakończyliśmy głosowanie w konkursie "Legionowski w podróży". Wiemy już, kto otrzyma nagrodę główną, a kto nagrody pocieszenia.

Przez całe wakacje przyjmowaliśmy zdjęcia z wakacji mieszkańców oraz sympatyków naszego regionu. Warunek był jeden – na zdjęciach musiał się znaleźć nasz gadżet z logiem I ♥ Powiat Legionowski. Otrzymaliśmy bardzo dużo ciekawych zdjęć, które można obejrzeć na naszym fanpage’u. Spośród zdjęć wybraliśmy dwanaście naszym zdaniem najlepszych, ale to do Państwa należała decyzja, kto wygra. Głosowanie trwało pięć dni, a zgodnie z jego wynikiem nagrodę główną otrzyma Joanna Dąbrowska, która nadesłała do nas zdjęcie zamieszczone obok.

Joanna otrzyma dysk zewnętrzny o pojemności 1 TB, a jej zdjęcie zostanie zamieszczone w kalendarzu ściennym Powiatu Legionowskiego na rok 2014.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają nagrody niespodzianki. Za wszystkimi skontaktujemy się mailowo.