29 listopada 2013
Bajki na Mikołajki

W minioną środę aula starostwa przemieniła się w Mikołajkową Bajkolandię, na której bawiły się osoby niepełnosprawne oraz dzieci z rodzin zastępczych w powiecie legionowskim.

Przygotowany specjalnie na tą okazję interaktywny, program sprawił, że do zabawy włączyły się wszystkie dzieci, które przybyły na organizowaną przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie imprezę. Zebranych gości uroczyście powitali dyrektor PCPR, Anna Kaczmarek i Członek Zarządu Powiatu, Janusz Kubicki.

Klaun, Królewna Śnieżka wraz z Emo zaprosili wszystkich uczestników do wspólnej zabawy, którzy przy świątecznych przebojach, konkursach, robieniu balonowych zwierzaków i wesołym malowaniu buziaków mogli doczekać się wreszcie na Świętego Mikołaja. Dzieci poszukiwały też listu od gościa z Laponii, robiły wężyka i wspólnie wykonywały choinkowe ozdoby. Nie zabrakło również słodkości i miłych niespodzianek. Wyczekiwany przez wszystkich Święty Mikołaj zawitał na imprezę i obdarował wszystkich prezentami.

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2013/Mikolajki2013{/gallery}