26 maja 2011
Napisali i nakręcili

Filmy promujące szkoły ponadgimnazjalne powiatu legionowskiego miały swoją premierę na dzisiejszej sesji Rady Powiatu w Legionowie.

Starosta legionowski zorganizował konkurs dla uczniów powiatowych szkół ponadgimnazjalnych na scenariusz filmu promującego te placówki oświatowe. Nagrodą dla jego lauretów było zrealizowanie przy pomocy profesjonalnej ekipy zwycięskich scenariuszy.

Na dzisiejszej sesji rady powiatu po raz pierwszy publicznie zaprezentowano dwa, z trzech, filmów, których scenariusze okazały się najlepsze w konkursie. Są to filmy teamu Karolina Aksamit, Daniel Kaczmarczyk i Kamil Kwiatkowski z Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Siwińskiego w Legionowie oraz Patryka Urbaniaka z LO im. M. Konopnickiej w Legionowie.
Trzeci ze zwycięskich scenariuszy jest jeszcze w trakcie realizacji, a jego autorką jest Anna Białkowskiej z Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku.

Dwa pierwsze filmy już teraz można oglądać na YouTube (szukajcie użytkownika legionowski1) oraz na naszej stronie w zakładce "Obejrzyj film". Kolejny już wkrótce.