20 maja 2011
Zmiany w trasach autobusów

W związku z modernizacją kanalizacji i pasa drogowego ul. Sowińskiego w Legionowie oraz jednoczesnym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Jagiellońskiej, od 20 maja od początku kursowania linii dziennych do odwołania, wprowadzone zostały trasy objazdowe dla linii 731, L-9 i L10.

Przebieg tras objazdowych:

731: (w kierunku pętli OS.MŁODYCH/STAROSTWO POWIATOWE) ŻERAŃ FSO - … - Zegrzyńska (Jabłonna) – Warszawska – Zegrzyńska - … - OS.MŁODYCH/STAROSTWO POWIATOWE;

Jednocześnie utrzymana zostaje trasa objazdowa w kierunku krańca ŻERAŃ FSO.

L-9: (w kierunku pętli PKP LEGIONOWO) KOMORNICA-SZKOŁA/WIELISZEW-PLAŻA - … - Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO;

L10: (w kierunku pętli PKP LEGIONOWO) PKP JANÓWEK - … - Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO.

Źródło: informacja prasowa ZTM