9 maja 2011
Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na Koordynatora projektu „Nauczyciel doskonały (ND)- jakość podstawą sukcesu” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Powiat Legionowski będący partnerem projektu „Nauczyciel doskonały (ND)- jakość podstawą sukcesu” ogłasza nabór na stanowisko menadżer projektu ze strony Partnera.

Wymagania:
wykształcenie wyższe;
przygotowanie merytoryczne do realizacji projektów unijnych na lata 2007-2013,
znajomość zasad realizacji i rozliczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki;
doświadczenie w zarządzaniu lub koordynowaniu projektów współfinansowanych przez Unię Europejską;
biegła obsługa komputera i Internetu, w tym umiejętność pracy w Generatorze Wniosków Aplikacyjnych i w Generatorze Wniosków Płatniczych;
umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

Główne obowiązki:
udzielanie informacji o formach wsparcia osobom zainteresowanym udziałem w projekcie;
promocja projektu;
uczestnictwo w procesie rekrutacji studentów/tek;
delegowanie poszczególnych studentów/tek do konkretnych przedszkoli, szkół i placówek oświatowych;
bezpośredni nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu realizacji praktyk i jego rozliczenie (stały nadzór i monitoring pracy studentów/tek, dokonywanie wpisów i zaliczeń do dziennkia praktyk, hospitacja pracy studentów/tek);
współpraca ze Specjalistą ds. ewaluacji i jakości kształcenia oraz Metodykiem Praktyk;
bieżący kontakt i konsultacje programów realizowanych praktyk z opiekunami studentów/tek ze strony placówek przyjmujących.
Wymagane dokumenty:
curriculum vitae;
kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie;
oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.);
oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślne;
oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.

Warunki zatrudnienia:
umowa zlecenie w okresie od 1 lipca 2011r. do 31 marca 2015 r.;
czas pracy nienormowany (40 godz./miesiąc).

Termin i miejsce składania dokumentów:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Wydziale administracyjno- kadrowym, pokój 427, Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, bądź przesłać pocztą na adres:
Starostwo Powiatowe w Legionowie
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11
05-119 Legionowo

w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na Menadżera projektu”, w terminie do 21.05 2011 r. do godziny 12 00  (liczyć się będzie data wpływu oferty).
Po dokonaniu oceny formalnej oferty, na indywidualne rozmowy zostaną zaproszeni kandydaci, którzy spełnili wymogi formalne rekrutacji na ww. stanowisko.

Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV) powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji projektu, zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.