20 marca 2014
Produkt lokalny

Jesteś lokalnym wytwórcą? Masz ciekawy produkt? Zaprezentujemy go w kraju i na świecie!

Udział w targach jest nadal najefektywniejszą i najciekawszą formą promocji zarówno w kraju jak i za granicą. Uczestnictwo w tego typu imprezach pozwala zaprezentować rozmaitość produktów i usług związanych z turystyką i tym samym dotrzeć do różnych grup odbiorców.

Spotkania
dla przedsiębiorców działających w branży turystycznej oraz wszystkich związanych z szeroko rozumianym pojęciem turystyki ma na celu zaangażowanie lokalnych podmiotów do opracowania wspólnej koncepcji promocji obszaru. W czasie spotkania przedstawiona zostanie idea uczestnictwa w targach oraz informacja o możliwości zaprezentowania swoich obiektów oraz produktów na stoisku regionu Jeziora Zegrzyńskiego.

Zapraszamy przedsiębiorców, osoby fizyczne, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 28.03.2014 r. o godz. 12:00 Aula Starostwa Powiatowego w Legionowie, ul Sikorskiego 11.

Więcej informacji pod numerem telefonu (22) 764 05 54

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Operacja realizowana przez Powiat Legionowski pt.
Promocja walorów turystycznych, krajoznawczych i historycznych obszaru Jeziora Zegrzyńskiego na targach turystycznych w Polsce i za granicą
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 - LEADER z zakresu małych projektów
w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013