16 kwietnia 2014
Futbolowe zmagania

We wtorek, na stadionie miejskim w Legionowie odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Najlepsza okazała się drużyna z legionowskiej „Siódemki”.

Zawody organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przy wsparciu Powiatu Legionowskiego stanowią system całorocznej rywalizacji umożliwiający udział we współzawodnictwie sportowym każdemu uczniowi. Dzieci startują w eliminacjach gminnych, następnie przechodząc rywalizację powiatową trafiają na zawody wyższego szczebla.

Właście w ramach takiej rywalizacji odbyły się we wtorek, 15 kwietnia Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Ich organizacji podjęła się Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie. Statuetki, opiekę medyczną oraz sędziów zapewniło Starostwo Powiatowe w Legionowie. W zawodach wystartowało 6 drużyn z każdej z gmin naszego powiatu.

Wyniki:
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Legionowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Serocku
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie
V miejsce – Szkoła Podstawowa w Nieporęcie
VI miejsce – Szkoła Podstawowa w Jabłonnie

Zwycięska drużyna będzie reprezentowała Powiat Legionowski na Mistrzostwach Międzypowiatowych, które odbędą się 6 maja, w Piasecznie.

Zwycięska drużyna z trenerem Jackiem Narewskim