26 kwietnia 2011
Udany start Delfina w Piasecznie

W dniu 16.04.2011 roku na gościnnej pływalni w Piasecznie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Piaseczno w pływaniu, w których wystartowali zawodnicy UKS "Delfin" Legionowo.

Wystartowali w nich zawodnicy klubu: Alicja Jaros, Aleks Strzeszewski, Adrianna Gardias, Igor Szulich, Marta Chudorlińska, Natalia Makowska, Wiktoria Piątkowska, Dominika Czajka, Jakub Kozar, Zuzanna Sawicka, Julia Domańska, Adrian Kaczmarczyk, Joanna Żbikowska, Krzysztof Żbikowski, Zuzanna Kalisiak, Edyta Ostaszewska i Magda Ratajczyk.

W zawodach tych wzięło udział 14 klubów, które reprezentowało łącznie 201 zawodników i zawodniczek. Zawody rozegrane były w 3 grupach wiekowych: grupa A rocznik ( 1993-1997), grupa B (1998-2000) oraz grupa najmłodsza (2001- i młodsi).

Zawodnicy Delfina potwierdzili swoje wysokie umiejętności poprawiając swoje rekordy życiowe, a najlepszą zawodniczką była 10 letnia Marta Chudorlińska, która zdobyła 3 medale ( srebro na 25 m stylem dowolnym, srebro na 25 m stylem klasycznym i brąz na 100 m stylem zmiennym), oraz po jednym medalu wywalczyli Joanna Żbikowska (srebro na 200 m stylem klasycznym), Igor Szulich (srebro na 200 m stylem klasycznym), Alicja Jaros (brąz na 100 m stylem dowolnym) i Magda Ratajczyk (brąz na 200 m stylem klasycznym).

Wyróżnieni dyplomami zostali: IV miejsce Zuzanna Kalisiak - 100 m stylem klasycznym, V miejsce Zuzanna Sawicka – 10 0m stylem motylkowym, VI miejsce Aleks Strzeszewski - 50 m style motylkowym, VI miejsce 100 m stylem dowolnym i Krzysztof Żbikowski, który znalazł się na VI miejscu - 200 m stylem klasycznym.