15 lipca 2014
Święto powiatowej Policji

W poniedziałek, 14 lipca policjanci służący na terenie powiatu legionowskiego obchodzili swoje coroczne święto. Uroczystości odbyły się przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Z okazji Święta Policji wizytę w Legionowie złożył Komendant Stołeczny Policji nadinsp. Dariusz Działo. W uroczystościach wzięli udział również przedstawiciele samorządów lokalnych; wśród nich – starosta Jan Grabiec.
Święto Policji rokrocznie jest okazją, aby wyróżnić szczególnie zaangażowanych w swoją pracę, a zarazem skutecznych funkcjonariuszy. Nadisp. Dariusz Działo w swoim przemówieniu zaznaczył, że ktoś, kto doświadczył pracy stróża prawa, wie, z jak ciężkim trudem ona się wiąże. W tym roku nagrody pieniężne otrzymało 113 powiatowych policjantów, natomiast awanse na wyższe stopnie odebrało 74 funkcjonariuszy.

Starosta Jan Grabiec wręczył listy gratulacyjne i nagrody wyróżnionym powiatowym policjantom

Komendant Stołeczny Policji nadinsp. Dariusz Działo oddaje honory sztandarowi Komendy Powiatowej Policji w Legionowie