14 sierpnia 2014
Wspólnoty Gruntowe

Stowarzyszenie Aktywni oraz Powiat Szydłowiecki zapraszają do udziału w projekcie "Inkubujemy Wspólnoty Gruntowe II'.

W ramach projektu organizatorzy zapewnią Państwu unikatową i bezpłatną pomoc w zakresie reaktywacji i prowadzenia wspólnot gruntowych w postaci cyklu szkoleń i doradztwa. Zajęcia i doradztwo prowadzone będą przez posiadających wieloletnie doświadczenie praktyków tematyki prawa wspólnot gruntowych.

Wspólnoty gruntowe mogą być zgłaszane do projektu zarówno przez osoby indywidualne, jak i urzędy gmin/starostwa. Z obszaru jednej gminy może zostać zgłoszonych kilka wspólnot gruntowych. Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wypełnić i wysłać do Stowarzyszenia Aktywnych poniższe dokumenty. Rekrutacja trwa do 10 września br.

Regulamin

Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie wspolnotygruntowe.pl